Magdalena Zając

Kierownik ds. Szkoleń i Rozwoju, trener, coach

Osoba odpowiedzialna za produkt

Szkolenia konsultingowe

Inspirujemy do rozwiązań. Dobrych rozwiązań

Nasze podejście

Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy na rynek usług doradczo-szkoleniowych Szkolenia konsultingowe. Dzisiejsze podejście szkoleniowe polega na nabywaniu określonych umiejętności oraz ich wdrażaniu w codziennej pracy. Inicjatywa wychodzi od trenera/doradcy i jest skierowana do Klienta. INSPIRE Sourcing idzie o krok dalej i odwraca tą zależność. Inicjatywa zmian i rozwoju wychodzi od Klienta. My jedynie inspirujemy do rozwiązań. Dobrych rozwiązań. Efektem naszego podejścia jest znalezienie przez Klienta najlepszego dla siebie rozwiązania. Bo kto, jak nie on sam najlepiej wie czego potrzebuje?

Nasza filozofia

Powszechnie wiadomo, że przygotowanie jest podstawą sukcesu. Dlatego też, w przypadku zainteresowania współpracą zachęcamy naszych Partnerów do odpowiedzenia sobie na kilka pytań:

  • 1Co chce osiągnąć w efekcie współpracy z INSPIRE Sourcing?
  • 2Na ile gotów jest zaangażować się w proces rozwojowy?
  • 3Jak bardzo mu zależy na efekcie, który chce uzyskać?

Nasze doświadczenia pokazują, ze realizacja warsztatów szkoleniowych na zasadzie „sztuki dla sztuki” nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Zaangażowanie i obustronna współpraca to jedyna gwarancja sukcesu.

Wasz efekt

Nasz pomysł to wdrażanie Waszych rozwiązań poprzez inspirowanie do zmian. Przy podejściu systemowym i procesowym, skupieniu się na wizji projektu a nie jego elementach składowych, nasi Partnerzy osiągają sukces.

Obszary naszej specjalizacji:

Dobry konsultant to osoba, która ma swój obszar specjalizacji.
Podchodząc kompleksowo do Klientów, chcąc inspirować ich do wypracowywania pożądanych przez nich efektów, działamy w następujących obszarach: