Katarzyna Klimczak

Kierownik Działu Rekrutacji i Banku Kadr, trener, coach PCD™

Osoba odpowiedzialna za produkt

Rekrutacja i selekcja pracowników

Postawa to podstawa

Nasze podejście

To, co odróżnia rekrutację, realizowaną przez INSPIRE Sourcing to podejście diagnostyczne do kandydatów. Skupiamy się przede wszystkim na aspektach osobowościowych, w myśl zasady „Postawa to podstawa”. To właśnie postawa, czyli wartości pracownika są tym, co analizujemy w ludziach, których następnie rekomendujemy naszym Partnerom. Dostosowujemy wybór kandydatów pod względem dopasowania do wartości organizacyjnych naszego Klienta.

Nasza filozofia

Dopasowujemy behawioralny profil kandydata do wartości organizacji, dla której rekrutujemy. Wszystkiego można się nauczyć. Wszystko można wytrenować. Wartości, wyniesione z domu, specyficzne i wyjątkowe dla każdego z nas bardzo trudno zmienić.

Wasz efekt

Dzięki współpracy z INSPIRE Sourcing zatrudniają Państwo pracownika, który oprócz spełniania wymogów formalnych i narzędziowych, spełnia również kryteria postawy i wartości. Macie Państwo pewność, że ta osoba będzie pasować do zespołu ludzi, do którego jest rekrutowana. Zyskują Państwo bezpieczeństwo, że obszar chaosu, zmiany, związanej z wdrożeniem nowej osoby jest ograniczony do minimum.

Obszary rekrutacji i selekcji pracowników:

Więcej o naszej filozofii i podejściu do rekrutacji i selekcji pracowników znajdą Państwo na stronie www.bank-kadr.pl